Gazuno - Lider rynku absorpcyjnych pomp ciepła

Firma Gazuno powstała w 2013 roku wydzielając się po pięciu latach doświadczeń z Działu Gazowych Pomp Ciepła firmy Flowair. Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, którzy na co dzień łączą wiedzę, pasję i entuzjazm. Nasza siedziba mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, gdzie oprócz przestrzeni biurowej, posiadamy laboratorium z instalacją testową.

Pomagamy klientom zrozumieć zalety technologii absorpcyjnych pomp ciepła zasilanych gazem. Wspieramy pracę projektantów branżowych oraz wykonawców systemów grzewczych przy pierwszych instalacjach w nowej technologii. Dużą satysfakcję daje nam wypracowanie z klientem takiego rozwiązania, które przy rozsądnych kosztach inwestycyjnych, da jak najkrótszy okres zwrotu, dzięki niskim kosztom eksploatacji.

Dzięki naszemu wkładowi w rozwój technologii absorpcyjnych pomp ciepła zostaliśmy zaproszeni do konsorcjum badawczego Heat4U. Jest to jeden z najważniejszych projektów badawczych, finansowanych przez Wspólnotę Europejską w ramach 7-go Programu Ramowego mającego na celu wdrożenie absorpcyjnej pompy ciepła zasilanej gazem na potrzeby domów jednorodzinnych. W projekt zaangażowanych jest 14 największych firm europejskich zajmujących się energią, przemysłem oraz badaniami.

Obserwacja nowych technologii grzewczych, daje nam możliwość kształtowania kierunków jej rozwoju. Dzięki temu powstały wymyślone przez nas nowe rozwiązania na rynku grzewczym jak np. buforo-wymiennik czy sumator napięć, które zwiększają w sposób znaczący sprawność systemu. Naprawdę warto z nami współpracować!

 

Galeria

Panorama miejsca

Potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy? Zapytaj naszego eksperta!

Napisz do nas lub zadzwoń +58 698 21 48