Automatyka Podstawowa Gazuno APG

Automatyka Podstawowa Gazuno APG
Automatyka Podstawowa Gazuno APG

Opis produktu:

APG jest gotowym rozwiązaniem zapewniającym sterowanie źródłem ciepła i/lub chłodu firmy Robur oraz instalacją hydrauliczną do zbiornika buforowego. Całość automatyki zintegrowana jest w pojedynczej szafie zasilająco – sterującej. Szafa przygotowywana jest w kilku wariantach w zależności od schematu hydraulicznego i funkcji jakie mają być przez nią realizowane. Wyposażona jest w niezbędne regulatory (DDC, RB200, Sumator itp.) do sterowania zaprojektowaną instalacją hydrauliczną. W zależności od potrzeb istnieje możliwość rozbudowania szafy o sterowanie obiegami grzewczymi w instalacji. Oferta sterowania takim układem przygotowywana jest indywidualnie pod każdy projekt i opiera się na dodatkowym regulatorze obiegów grzewczych.

W celu przygotowania oferty prosimy o kontakt z doradcą techniczno - handlowym z Państwa regionu — proszę przejść do zakładki kontakt - siedziba główna.


Galeria zdjęć:


Budynek wielorodzinny w Tarnowie

Region: Małopolskie

Inwestor: Tarnowskie TBS Sp. z o.o.

Działalność: Zgodnie z misją Spółki realizującej budowę mieszkań w systemie społecznego budownictwa czynszowego mieszkania wraz z miejscami postojowymi przeznaczone są na wynajmem za umiarkowany czynsz.

Moc grzewcza: 183,7 kW

Zastosowane urządzenia: RTAY 00-386 HT CM

Zobacz szczegóły

Automatyka
od Gazuno pozostałe produkty

Panel sterujący DDC

Regulator RB200

Automatyka Dedykowana Gazuno ADG

Potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy? Zapytaj naszego eksperta!

Napisz do nas lub zadzwoń +58 698 21 48