Siedziba główna

Mapa dojazdu

Gazuno 

Siedziba firmy

Al. Zwycięstwa 96/98
81- 451 Gdynia

T +48 58 698 21 48
T +48 58 698 21 69
F +48 58 698 21 74

info@gazuno.pl

Serwis Fabryczny

Al. Zwycięstwa 96/98
81- 451 Gdynia

T +48 58 698 21 48
T +48 58 698 21 69
F +48 58 698 21 74

techniczny@gazuno.pl

Formularz kontaktowy

* wymagane
Piotr Langowski

Dyrektor Zarządzający

Piotr Langowski

tel. +48 506 042 930
piotr.langowski@gazuno.pl

Jakub Doroszkiewicz

Dyrektor Techniczny

Jakub Doroszkiewicz

tel. +48 516 063 030
jakub.doroszkiewicz@gazuno.pl

Natalia Kilkowska

Marketing Manager

Natalia Kilkowska

tel. +48 518 935 853
natalia.kilkowska@gazuno.pl
Paulina Pruchniewska

Księgowość

Paulina Pruchniewska

tel. +48 513 167 284
paulina.pruchniewska@gazuno.pl

Dział Handlowy

Wybierz region

Dział Techniczny

Adam Łukaszewicz

Kierownik
Serwisu

Adam Łukaszewicz

tel. +48 883 730 620
adam.lukaszewicz@gazuno.pl

Patryk Rawicki

Specjalista
Serwisu

Patryk Rawicki

tel. +48 503 834 453
patryk.rawicki@gazuno.pl

Mateusz Aranowski

Kierownik
Automatyki

Mateusz Aranowski

tel. +48 505 502 565
mateusz.aranowski@gazuno.pl
Karol Pliszka

Doradca Techniczny ds. Automatyki

Karol Pliszka

tel. +48 537 150 409
karol.pliszka@gazuno.pl
Jacek Kowalewski

Doradca
Techniczny

Jacek Kowalewski

tel. +48 500 470 006
jacek.kowalewski@gazuno.pl

Potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy? Zapytaj naszego eksperta!

Napisz do nas lub zadzwoń +48 (58) 698 21 48