Automatyka Podstawowa Gazuno APG

Automatyka Podstawowa Gazuno APG
Automatyka Podstawowa Gazuno APG

Opis produktu:

APG jest gotowym rozwiązaniem zapewniającym sterowanie źródłem ciepła i/lub chłodu firmy Robur oraz instalacją hydrauliczną do zbiornika buforowego. Całość automatyki zintegrowana jest w pojedynczej szafie zasilająco – sterującej. Szafa przygotowywana jest w kilku wariantach w zależności od schematu hydraulicznego i funkcji jakie mają być przez nią realizowane. Wyposażona jest w niezbędne regulatory (DDC, RB200, Sumator itp.) do sterowania zaprojektowaną instalacją hydrauliczną. W zależności od potrzeb istnieje możliwość rozbudowania szafy o sterowanie obiegami grzewczymi w instalacji. Oferta sterowania takim układem przygotowywana jest indywidualnie pod każdy projekt i opiera się na dodatkowym regulatorze obiegów grzewczych.

W celu przygotowania oferty prosimy o kontakt z doradcą techniczno - handlowym z Państwa regionu — proszę przejść do zakładki kontakt - siedziba główna.


Galeria zdjęć:


Budynek wielorodzinny w Tarnowie

Region: Małopolskie

Inwestor: Tarnowskie TBS Sp. z o.o.

Działalność: Zgodnie z misją Spółki realizującej budowę mieszkań w systemie społecznego budownictwa czynszowego mieszkania wraz z miejscami postojowymi przeznaczone są na wynajmem za umiarkowany czynsz.

Moc grzewcza: 183,7 kW

Zastosowane urządzenia: RTAY 00-386 HT CM zestaw składający się z dwóch absorpcyjnych pomp ciepła, oraz kondensacyjnego kotła gazowego, o mocy całkowitej 115,0 kW ustawionych na zewnątrz budynku, dodatkowo wspomaganych przez zestawy próżniowych kolektorów słonecznych.

Zobacz szczegóły

Automatyka
od Gazuno pozostałe produkty

Panel sterujący DDC

Regulator RB200

Automatyka Dedykowana Gazuno ADG

Potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej wiedzy? Zapytaj naszego eksperta!

Napisz do nas lub zadzwoń +48 (58) 698 21 48